×

Ostrzeżenie

Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_tags, Nie znaleziono komponentu..

Dział Handlu i Marketingu

handel

Zakład Handlu i Marketingu to jeden z 11 zakładów wchodzących w skład Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo. Jest wizytówką tej Spółdzielni na województwo zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie poprzez sieć firmowych punktów handlowych, którą miesięcznie odwiedza około 650 tys. klientów.

Zakład Handlu i Marketingu jest ostatnim ogniwem w realizacji procesu „OD POLA DO STOŁU". Zajmuje się głównie sprzedażą towarów wyprodukowanych w Przetwórni Mięsa i Drobiu w Fermach Drobiu oraz jaj w Witkowie. Współpracuje ściśle z Bazą Transportu, która 22 samochodami – chłodniami rozwozi codziennie około 50 ton różnych towarów do firmowych punktów handlowych.
Sprzedaż wyprodukowanych wyrobów prowadzona jest w 98% we własnej sieci handlowej, na którą składa się z 81 punktów handlowych:

  • sklepy mięsne - 71 szt.
  • sklepy mięsno-spożywcze - 3 szt.
  • hurtownie mięsa, wędlin, drobiu i jaj - 6 szt.
  • punkty gastronomiczne - 1 szt.

Sieć handlowa zlokalizowana jest na terenie trzech województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Najwięcej punktów jest w Szczecinie – 27, w Stargardzie Szczecińskim – 12, w Choszcznie – 3 , Nowogardzie –  4, w Witkowie, Pyrzycach, Goleniowie, Gryfinie, Myśliborzu, Gorzowie, w Dębnie Lubuskim, Barlinku, Strzelcach Kraj. Drezdenku, Łobzie, Drawsku Pom., Świnoujściu, Reńsku, Przewłokach, Chojnie, Wolinie, Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Pile, Wałczu, Trzciance, Skwierzynie, Witnicy, Koszalinie, Szczecinku – po 1.

Zakład Handlu i Marketingu wciąż się dynamicznie rozwija. Rocznie otwieramy po kilka sklepów i tyle samo modernizujemy. Dokonujemy wielu poważnych inwestycji w wyposażenie sklepów. Wszystko po to, aby dorównywać najlepszym i po to, aby nasz Klient odczuwał satysfakcję z robienia u nas zakupów. Szczególnie zwracamy uwagę na chłodnictwo – każdy sklep ma przynajmniej po jednej chłodni i klimatyzacji. Na życzenie Klienta mięso jest na miejscu w sklepie porcjowane na pile taśmowej, mielone po zakupie na życzenie klienta, wędliny są plasterkowane na krajalnicach. W niektórych punktach można także zapakować wyroby hermetycznie na specjalnych pakowarkach próżniowych oraz rozbić mięso na kotlety.
Kontakty handlowe nawiązywane są przez Dział Marketingu i realizowane przez Dział Zbytu.


Dział Marketingu utrzymuje stałe kontakty z odbiorcami, robi pokazy i degustacje wyrobów we własnych i obcych placówkach handlowych. Między innymi organizowano pokazy: w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, Targach Rolnych Polagra w Poznaniu, Targach Rolnych w Barzkowicach, Szczecińskim Centrum Targowym.


Dział Marketingu wskazuje także nowe trendy w pakowaniu wyrobów oraz nawiązuje kontakty z firmami technologicznymi w celu wprowadzenia do produkcji nowych wyrobów. Zbiera informacje o aktualnych cenach na rynku. Prowadzi szereg działań wspierających sprzedaż, m. in. informuje o promocjach cenowych i nowościach, opracowuje ulotki promocyjne, informacje cenowe, tablice reklamowe oraz udziela fachowej pomocy. Dba o estetyczną stronę wystroju sklepów Agrofirmy, utrzymując standardy firmowe.


Działalności firmy towarzyszy stała troska o ekologię. W sklepach mięsnych prowadzi się zbiórkę opakowań foliowych po wędlinach, kartonów po jajach. Do transportu towarów stosuje się w 99% opakowania wielokrotnego użytku (pojemniki, kosze, skrzynki).
Naszym atutem jest wysoka elastyczność, dzięki której możemy dostosować się do często zmieniających się potrzeb na rynku. Swoją pozycję rynkową budujemy poprzez stale rozwijaną sieć sklepów firmowych, z szerokim asortymentem doskonałych wyrobów, oferowanym do sprzedaży, który jest w stanie zaspokoić i zadowolić oczekiwania naszych Klientów. Spełnianie życzeń naszych Klientów to miara jakości naszej pracy.

Klient jest dla nas najważniejszy.

 

mgr Stefan Giera
Kierownik Zakładu Handlu
i Marketingu
Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo

mgr Małgorzata Cieplak
st. spec. ds. marketingu
Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo

FacebookTwitterGoogle Bookmarks

praca animacja

banerek wolowina kulinarna v02

Sprawdź Promocje!

  Obowiązuje w dnia 30.03.2020 r.

Parówki drobiowe  8,57 zł/kg
 Filet św. 12,99  zł/kg
 Porcja ros.  1,99  zł/kg
     

 

 

 

 

rok-zal-module

Polub nas na Facebook'u